اتاق گریم

به دیوار تکیه زده ام و بقیه را زیر نظر دارم. همه در جنب و جوش اند. لحظه ای به اتفاقاتی که در اطرافم می گذرند دقیق می شوم.

گروه تصویربرداری درحال طراحی نور هستند و گروه صدا هم دارند مقدمات کار خود را مهیا می کنند. دستیارم بازیگران را توجیه می کند و منشی صحنه درحال ثبت دقیق راکوردها است. گریمورها با وسواس خاصی کار خود را انجام می دهند. گروه تولید دارد مایحتاج تولید را فراهم می کند و از این سو به آن سو می دوند. گروه صحنه و لباس هم مشغول است. و در این میان عکاس صحنه هم قاب های مختلفی را انتخاب می کند و  از من و بچه ها و صحنه عکس می گیرد.

هرکس مشغول انجام کار خود است و دست آخر بازیگران آماده اند تا تمام انرژی خود را برای زنده کردن شخصیت های شکل گرفته در ذهن من بکار ببندند.

با خود می اندیشم که در حقیقت زحمت اصلی ساخت یک فیلم به دوش بقیه است و من حتی زحمت گفتن دوربین , صدا , حرکت را هم به دستیارم محول کرده ام. پس فیلم "اتاق گریم" را همه بچه هایی ساختند که صمیمانه یاری ام کردند.

بچه ها دست مریزاد

عوامل اتاق گریم

 

دستیار کارگردان و برنامه ریز : مهرزاد تفرشی

تصویربردار : سعید حسنی

دستیار تصویربردار : مهدی کلانی

صدابردار : مسیح سراج

دستیار صدابردار : محمد توریوریان

منشی صحنه : امیر بهمنش

هماهنگی تولید : سجاد نمازی

مدیر تولید : احسان شیخ وند

طراح گریم : مریم دوستی

اجرای گریم : الهه نصیری , طناز قاسمی

طراح صحنه و لباس : نیسا نادری

عکاس : امیرحسین یقموری

بازیگران

حسام زرین کمر , پژمان نوشیروان , رستم ایران نژاد , داریوش
اشرفی , امیر بهمنش , نیسا نادری , پردیس منوچهری , بهروز محمدی , مهرداد چمنی , شهلا
عبدی , مینو خزاعی , پویا مظاهری

نویسنده و کارگردان : حسین نمازی

/ 14 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جمالی

سلام وعرض ادب موفق باشید

امیر حسین

داستان تصویری اتاق گریم http://forum.kafehonar.ir/index.php?threads/%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%85-2.57/

در انتظار مرگ تو

یعنی چی که جواب منو نمیدی و فقط نظراتم رو عمومی می کنی؟ این اداها چیه در میاری؟ میخوای اینجوری حرص منو دربیاری؟ میخوای بگی برات مهم نیست؟ ببین. این یه تهدیده. اگه نخوای جوابم رو بدی کاری رو می کنم که از کرده خودت پشیمون بشی. مطمئن باش که این کار رو می کنم.

همابهار

خیلی خوبه این همه همکاری دوست قدیمی هنرمندم :) عکسو دوست داشتم زیاد :*

مهدی یوسفی

سلام ، خسته نباشید ، من داشتم در گوگل دنبال موضوعی می گشتم که با وبلاگ شما برخورد کردم و به این متن و لیست بازیگران . بهروز محمدی دوست مهربان و خوش اخلاق دوران نوجوانی من بود که به دلایلی ما از هم دور شدیم ، من یادمه همیشه با موبایل و دوربین عکاسی فیلم میساخت از همون موقعه ها عشق بازیگری و کارگردانی بود الانم که اسمشو دیدم خیلی خوشحال شدم چند روز پیش هم توی یکی از مصاحبه های برنامه هفت دیدمش . دیدینش سلام من رو بهش برسونین بگین خیلی دلم واسش تنگ شده . . .

بهار

خیلی عالی. ایشالا که جا پای بزرگان بزارین هرچه سریعتر :)

مهدی فدات

اسم منو ننوشتی چرا؟ یادت نمیاد مشاور اصغر کارگردان

ناصر عبدالمالکی

سلام حسین جان بابا ایول داری سلام مخصوص منو به مهرزاد برسون راستی دلم براتون تنگیده[گل]

تجدید خاطرات و یاد کردن از دوستان و همکارانی که مطالبی رو ازشون اموختی تو قالب زمان و مکان نمی گنجه . پس در نیمه شب و بامداد جمعه بیست و هفتم بهمن ۹۱ و  تقریبا تمام قد  ( البته با پای شکسته و در استعلاجی بسیار خوشایند و با حقوق ) و با احترام سلام می کنم به برادر عزیزم حسین اقا و از اینکه هر روز بهتر از دیروزی و انتظاری جز این از تو ندارم بسیار خوشحالم . به یاد قدیمها ..!.!.!.  و به امید اتفاقات و موقعیت های بسیار خوب و فوق العاده در پیش رو . به مهرزاد هم سلام برسون - میثم با کلی تجهیزات و بی یاور !!!

نادر

دوست عزیز ، یک سری اطلاعات اگه میشه بدید . هزینه رو خودتون دادید ؟ چه قدر هزینه بر بود ؟ کی اکران میشه ؟ اصلا اکران میشه ؟ هزینتون قابل برگشت هست ؟ تشکر