آغاز پیش تولید فیلم سینمایی حرف های درگوشی

 
پیش‌تولید «حرف های درگوشی» به کارگردانی حسین نمازی بعد از پایان ایام سوگواری امام حسین (ع) آغاز می شود.

مقصود جباری تهیه‌کننده سینما که این روزها پروانه ساخت فیلم سینمایی «حرف های درگوشی» به کارگردانی حسین نمازی را دریافت کرده است در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این فیلم سینمایی گفت: «حرف های درگوشی» به کارگردانی حسین نمازی یک اثر اجتماعی است و برشی از اتفاقاتی است که برای یک خانواده در جامعه امروز رخ می دهد.

وی ادامه داد: در این فیلم 2 شخصیت اصلی وجود دارد اما دیگر شخصیت های فرعی فیلم نیز از اهمیت بسیاری در داستان برخوردار هستند. فکر می کنم پیش تولید این فیلم سینمایی بعد از پایان ایام شهادت امام حسین (ع) آغاز شود و قصد داریم «حرف های درگوشی» را به جشنواره بین المللی فیلم فجر برسانیم.

این تهیه کننده سینما با اشاره به اینکه در کنار «آزادی مشروط» به کارگردانی حسین مهکام، «حرف های درگوشی» به کارگردانی حسین نمازی را به جشنواره فیلم فجر می رسانم، بیان کرد: حسین نمازی و حسین مهکام هر دو کارگردان هایی هستند که اولین تجربه سینمایی خود در حوزه سینمای بلند را تجربه می کنند و امیدوارم بتوانند در این زمینه موفق باشند.

/ 8 نظر / 41 بازدید
احسان

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی جالبی دارید. من مطالبتون رو خواندم عالی بود. ممنون میشم به وبلاگ منم سربزنی و تبادل لینک کنیم.

دیدار

سلام انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... خوشحال می شوم به دیدار من بیایید . دیداری شوید و تبادل لینک کنیم www.30you.ir

سیندرلا

سلام تبریک ویژه منو پذیرا باشید انشالله عمری باشه و دیدن میکنیم.

دانیال نمازی

تبریک حسین عزیز خیلی خوشحالم...خیلی منتظر دیدن این روزها بودم زنده باشی...هزار سال

س ه

سلام حسین جون بهت تبریک میگم... به س ع سلام برسون! باعث افتخاری[گل]

س ه

هویجوری!!... حسین جون هوشتو به کار بگیر! با ارادت(س ه ع)

سیندرلا

در مقابل سختی ها همچون جزیره ای باش که دریا هم با تمام عظمت و قدرت نمیتواند سر او را به زیر آب کند

سیندرلا

در مقابل سختی ها همچون جزیره ای باش که دریا هم با تمام عظمت و قدرت نمیتواند سر او را به زیر آب کند