تهیه کننده حرفهای درگوشی:
کم و زیاد شدن آثار بخش مسابقه برای فیلم خوب تفاوتی نمی‌کند

مقصود جباری تهیه کننده سینما گفت: نمایش فیلم «حرف های درگوشی» در جشنواره فیلم فجر در هاله ای از ابهام قرار دارد که در اینصورت سال آینده فیلم را نمایش می دهیم.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری فرهنگ و هنر، جباری تهیه کننده سینما درباره آخرین مراحل فیلم سینمایی «حرف های درگوشی» گفت: درحال حاضر این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد ضمن اینکه حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر در هاله ای از ابهام قرار دارد.

وی در ادامه افزود: فیلمنامه «حرف های درگوشی» برای بازیگرانی همچون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و پگاه آهنگرانی فرستاده شده است و منتظر جواب آنها برای حضور در این فیلم هستیم.

تهیه کننده «آزادی مشروط» با بیان اینکه کارگردان فیلم در حال بازنویسی نهایی است، افزود: این پروژه سینمایی از طریق هیچ مرجع فیلمسازی تحت پوشش سازمان سینمایی حمایت نمی شود و کاملا به صورت مستقل ساخته می شود.

جباری در ادامه خاطرنشان کرد: اگر چنانچه نتوانیم فیلم  را در موعد مقرر به ستاد جشنواره فیلم فجر ارائه نماییم برای محصول آماده شده در سال 94 تصمیمات لازم اخذ می شود.

وی درباره تغییرات جدید در جشنواره فیلم فجر امسال نیز گفت: هر جشنواره ای در هر دوره جدید به سمت سیاست های جدیدتری هدایت می شود و هر تصمیمی که برای روند اجرایی جشنواره اتخاذ می شود  از سوی دبیر جشنواره قطعا صلاحدیدهایی در کار بوده است اما به نظرم کم و زیاد شدن تعداد آثار در بخش های مختلف جشنواره برای اثری که خوب ، حرفه ای و مخاطب پسند تهیه شده تاثیر چندانی نخواهد داشت.

«حرف های درگوشی» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی مقصود جباری یک اثر اجتماعی است و برشی از اتفاقاتی است که برای یک خانواده در جامعه امروز رخ می دهد. در این فیلم 2 شخصیت اصلی وجود دارد اما دیگر شخصیت های فرعی فیلم نیز از اهمیت بسیاری در داستان برخوردار هستند.

/ 0 نظر / 42 بازدید